Aktualności "Zielony rower" Aktualności "Zielony rower"

Powrót

Przydział szkół i edukatorów

Przydział szkół i edukatorów

Prezentujemy listę szkół z przydziałem leśnych edukatorów.

LP.   SZKOŁA NADLEŚNICTWO EDUKATOR
POWIAT LUBAŃSKI
1 Biedrzychowice Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Biedrzychowicach Głogów Chomik Łukasz
Podgórski Michał
2 Biedrzychowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach Lądek Zdrój Suchodolska Ewelina
 RDLP Warszawa Pawłowski Maciej
3 Grabiszyce Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabiszycach Średnich Garwolin Przydacz Katarzyna
Przydacz Jarosław
4 Kościelnik Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kościelniku Chocianów Pawłowski Paweł
Machacz Wojciech
5 Leśna Gimnazjum w Leśnej  Siedlce Gomółka Stanisława
Mińsk Gomółka Adam
6 Lubań Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu Oleśnica Śląska Taciak Tomasz
Oleszyńska-Niżniowska Joanna
7 Lubań Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Lubaniu Legnica Szczukiewicz Jacek
Żuczkowski Michał
8 Lubań Gimnazjum Nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu Oborniki Śląskie Bosak-Kolano Klaudia
Bulak Joanna
9 Lubań Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu Wałbrzych Lewczuk Dariusz
Roszkiewicz Krzysztof
10 Lubań Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaniu im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu Chojnów Gruszka Piotr
Strzelczyk Katarzyna
11 Lubań Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Pieńsk Świokło Daniel
Boczar Jacek
12 Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu Żmigród Brusiłowicz Małgorzata
Kraśniewski Leszek
13 Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu Milicz Nawrot Agnieszka
Batora Maciej
14 Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu Złotoryja Polowy Adam
Pavlou Aleksander
15 Olszyna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie  Świętoszów Pagórska-Toczek Małgorzata
Bolesławiec Brzezowski Łukasz
16 Olszyna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie Węgliniec Wawrzynek Marek
Robaszkiewicz Adam
17 Pisarzowice Gimnazjum Publiczne im. Aleksandra Fredry w Pisarzowicach Wołów Romanowicz Grzegorz
18 Pisarzowice Zespół Szkół Szkolno - Przedszkolny w Pisarzowicach Olej Dariusz
Bagiński Łukasz
19 Platerówka Szkoła Podstawowa im. Emili Plater w Platerówce Łuków Olszewska Milena
Ogrodnik Artur
20 Pobiedna Zespół Szkolno - Przedszkolny SP im. K. Makuszyńskiego w Pobiednej Zdroje Bednarek Małgorzata
Nicałek Michał
21 Radogoszcz Szkoła Podstawowa w Radogoszczy Drewnica Luks Zuzanna
Smoleński Marcin
22 Radostów Szkoła Podstawowa w Radostowie Lwówek Śląski Jankowska Anna
Przemków Findysz Anna
23 Smolnik Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku  Świdnica Drozdowska Monika
Hruzd Danuta
24 Stankowice Szkoła Podstawowa w Stankowicach Jugów Jaszczyszyn Kamil
25 Świeradów-Zdrój Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju Lubliniec Kubacki Andrzej
Gajda Andrzej
Waryś Jarosław
Mirek Jacek
26 Świeradów-Zdrój (Czerniawa) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Świeradowie - Zdroju Bystrzyca Kłodzka Cebula Rafał
Traczewski Piotr
27 Włosień Gimnazjum we Włosieniu Karwin Wieczorkiewicz Dominik
28 Zaręba Zespół Szkół - Szkoła Podstawowaim. Juliusza Słowackiego w Zarębie Lasy Miejskie - Warszawa Suchodolska Agnieszka
Pietrzak Agnieszka
Zespół Szkół - Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Zarębie Kołodziejczyk-Kielich Magdalena
POWIAT LWÓWECKI
29 Giebułtów Szkoła Podstawowa w Giebułtowie  Łochów Wasilewski Rafał
Podsiadły Jakub
30 Gryfów Gimnazjum im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej w Gryfowie Śląskim Szklarska Poręba Kondracka Agnieszka
Serafin Krzysztof
31 Gryfów Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śląskim Miękinia Łyszkiewicz Katarzyna
Pyra Łukasz
32 Gryfów Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim Jawor Orda Dariusz
Łesyszyn Tomasz
33 Krobica Szkoła Podstawowa w Krobicy Kamienna Góra Stodolak Dorota
Lompart Mateusz
34 Mirsk Szkoła Podstawowa im. Osadników Ziemi Mirskiej w Mirsku Jabłonna Wysocki Paweł
Danyłko Igor
35 Mirsk Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych Mirsk Celestynów Traczyk Stefan
Skotarczak Grzegorz
Krynki Konował Robert
36 Rębiszów Szkoła Podstawowa w Rębiszowie Oława Żak Szymon