Lista aktualności Lista aktualności

Wyniki konkursu plastycznego "Rok w lesie"

000

W tegorocznej edycji konkursu plastycznego pt. "Rok w lesie" wpłynęło do nas ponad 340 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych.

Po bardzo trudnych obradach, ze względu na wysoki poziom prac, komisja wybrała 42 prace, które postanowiła nagrodzić oraz wyróżnić.

Dodatkowo wybraliśmy 13 prac, które zostaną opublikowane w kalendarzu Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Sudety Zachodnie" na 2018 rok.

 

Rozdanie nagród odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia br. o godz.: 11:00 w Chacie Drwala przy siedzibie Nadleśnictwa Świeradów (ul. 11-go Listopada 1, Świeradów - Zdrój)

 

KATEGORIA DZIECI z klas 1-3 Szkół Podstawowych:

1 miejsce  - Zuzanna Wolanin - klasa 3 - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

 

1 miejsce - Sylwia Szylkiewicz - klasa 2 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bożejowicach

 

2 miejsce - Wiktoria Parkita - klasa 2 - Szkoła Podstawowa w Osiecznicy

 

 
2 miejsce - Lena Mazurkiewicz - klasa 3 - Szkoła Podstawowa w Giebułtowie
 
3 miejsce Nadia Świerniak -klasa 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

 

3 miejsce - Piotr Boczyj - klasa 2 - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie

 

WYRÓŻNIENIA (klasy 1-3 SP):

Maja Fink - klasa 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu - praca kalendarzowa
 
Natalia Horojdko - klasa 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu - praca kalendarzowa
 
Maja Fiedorowicz - klasa 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu - praca kalendarzowa

 

Karolina Morawska - klasa 1 - Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach
 
Julia Lelko -klasa 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie
 
Lena Michalec - klasa 3 - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju
 
Agnieszka Prasil - klasa 3 - Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
 
Maksymilian Konikoski - klasa 2 - Szkoła Podstawowa w Platerówce
 
Karol Maciorowski - klasa 3 - Szkoła Podstawowa w Smolniku
 
Julianna Cydzik - klasa 2 - Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
 
Joanna Udzielak - klasa 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
 
Gabriela Sawicka - klasa 3 - Szkoła Podstawowa w Zarębie
 
KATEGORIA DZIECI z klas 4-7 Szkół Podstawowych:
 
1 miejsce - Aniela Gazda - klasa 6 - Szkoła Podstawowa w Smolniku
 
2 miejsce - Oliwia Piwko - klasa 6 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
 
2 miejsce - Zofia Chudzińska - klasa 6 - Szkoła Podstawowa w Smolniku
 
2 miejsce - Natalia Iwanich - klasa 7 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju
 
3 miejsce Klaudia Wójcicka - klasa 6 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju - praca kalendarzowa

 

3 miejsce - Klaudia Żuber - klasa 6 - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
 
3 miejsce - Lena Korycka - klasa 4 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu

 

WYRÓŻNIENIA (klasy 4-7 SP):

Julia Wiench - klasa 5 - Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Bolesławieckim
 
Patryk Krukowski - klasa 6 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju - praca kalendarzowa

 

Martyna Kowalska - klasa 4 - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
 
Gabriela Jachimowska - klasa 6 - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju
 
Justyna Rozum - klasa 5 - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju
 
Kamil Pudło - klasa 7 - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju - praca kalendarzowa
 
Joanna Jachimowska - klasa 6 - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju praca kalendarzowa
 
Maja Wojtowicz - klasa 5 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu praca kalendarzowa
Kaja Kolasa - klasa 5 - Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Bolesławieckim praca kalendarzowa

 

KATEGORIA MŁODZIEŻ:

1 miejsce - Pola Burczyk - klasa 2 gimnazjum - Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu praca kalendarzowa
 
2 miejsce - Aleksandra Winiarczyk - klasa 2 gimnazjum - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu praca kalendarzowa
 
2 miejsce - Maja Iwanek - klasa 3 gimnazjum - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie praca kalendarzowa

2 miejsce - Daria Ziółkowska - klasa 3 gimnazjum - Szkoła Podstawowa w Smolniku
 
3 miejsce - Roksana Bar - klasa 2 gimnazjum - Zespół Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Mirsku

 

3 miejsce - Kinga Kuberna -klasa  3 gimnazjum - Szkoła Podstawowa w Smolniku
 
WYRÓŻNIENIA (młodzież):
Katarzyna Salawa - klasa - 2 gimnazjum - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju  praca kalendarzowa

 

Patrycja Pawłowska - klasa 1 technikum - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim